Олександр Харламов

Олександр Харламов

Олександр Харламов спочатку закінчив Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут» (2006 рік).
Починаючи з 3 курсу університету, почав займатися академічним вокалом у народної артистки України Віри Михайлівни Любимової. У 2007 році вступив на І курс Національної музичної академії України імені П.І. Чайковського, яку закінчив у 2011 році із відзнакою (клас народного артиста України Валерія Григоровича Буймістера).

З 15 січня 2010 року працює солістом Національної філармонії України. Брав участь у концертних постановках опер «Черевички» П.Чайковського (режисер І.Нестеренко, диригент М.Дядюра), «Біг» В.Бібіка (диригент Р.Кофман), «Синьйор Брускіно» Дж.Россіні (режисер Ю.Журавкова, диригент В.Протасов). Веде активну концертну діяльність.

Працює в оперній студії НМАУ ім. П.І. Чайковського, виконуючи провідні басові партії.
Із лютого 2013 року - соліст Київського муніципального академічного театру опери і балету для дітей та юнацтва.
В репертуарі: партії Мефістофеля і Вагнера з опери «Фауст» Ш. Гуно, Короля Рене і Бертрана з опери «Іоланта» П. Чайковського, Князя Греміна, Зарецького і Ротного з опери «Євгеній Онєгін» П.Чайковського, Собакіна і Малюти Скуратова з опери «Царева наречена» М.Римського-Корсакова, Імама з опери «Запорожець за Дунаєм» С.Гулака-Артемовського; багато романсів, народних пісень та оперних арій.

Лауреат III Міжнародного конкурсу «Premier 2012» (м. Київ, І премія) та Всеукраїнського конкурсу «Нові імена України» (2006 рік).

Найближчі події