ГАРІ ХОФФМАН (віолончель) США, Симфонічний оркестр НФУ
ГАРІ ХОФФМАН (віолончель) США, Симфонічний оркестр НФУ

24-05-2019 19:00

Гарі Хоффман (США) – один із найвидатніших віолончелістів сучасності. Міжнародне визнання йому принесла перемога на конкурсі імені Мстислава Ростроповича в Парижі 1986 року. Неперевершена краса звуку, що нагадує людський голос, особлива чуттєвість виконання, блискуча віртуозність – все це робить виступи цього музиканта незабутніми. Сьогодні він виступає як соліст з найвідомішими оркестрами світу, такими як Чиказький, Лондонський, Монреальський, Сан-Франциський Національні симфонічні оркестри, Нідерландський та Роттердамський філармонійні оркестри, Клівлендський оркестр, Лос-Анджелеський камерний оркестр та інші.

Співпрацював із такими визнаними диригентами, як Андре Превін, Шарль Дютуа, Мстислав Ростропович, Енрдю Девіс, Герберт Блумседт, Кент Нагано, Джеймс Лівайн. Бере активну участь у серіях концертів-речиталей та камерної музики по всьому світу, виступає в рамках престижних музичних фестивалів. Гарі Хоффман є запрошеним музикантом таких ансамблів, як Емерсон-квартет, Квартет Токіо, Борромео-квартет, Квартет Ізаї.

Від 2011 року Гарі Хоффман є професором-резидентом по класу віолончелі у Музичному коледжі імені Королеви Єлизавети в Брюсселі.

2012 року завдяки лейблу La Dolce Volta побачив світ його альбом, присвячений творчості Фелікса Мендельсона.

Гарі Хоффман грає на віолончелі роботи Ніколо Аматі 1662 року, що раніше належала американському віолончелісту та педагогу Леонардо Роузу.

Народився 1956 року у Ванкувері (Канада). Нині живе у Парижі, постійно співпрацює з такими лейблами як BMG (RCA), Sony, EMI та Le Chant du Monde, La Dolce Volta.

В Україні виступав уже неодноразово, зокрема в дуеті зі скрипалем Валерієм Соколовим. Якщо говорити про хедлайнера щорічного філармонічного фестивалю «Київська весна-2019» (20 - 24 травня), то ця позиція, безперечно, належить Гарі Хоффману.

Академічний симфонічний оркестр Національної філармонії України

Диригент - ВІТАЛІЙ ПРОТАСОВ

Соліст – ГАРІ ХОФФМАН (віолончель) США

Програма:

А. Дворжак – Концерт для віолончелі з оркестром сі мінор, тв. 104

А. Копленд – Сюїта з музики до балету «Весна в Аппалачах»

Л. Бернстайн – Сюїта з мюзиклу «Вестсайдська історія»

Вартість квитків: 250 грн - 500 грн

Найближчі події