Онлайн концерт: Національний симфонічний оркестр України. Соліст – Тарас Осадчий (фагот)
Онлайн концерт: Національний симфонічний оркестр України. Соліст – Тарас Осадчий (фагот)

27-10-2021 19:00

Онлайн концерт: Національний симфонічний оркестр України. Соліст – Тарас Осадчий (фагот)

27 жовтня Національний заслужений академічний симфонічний оркестр України під орудою Володимира Сіренка представить музику Карла Марія фон Вебера, Йоганнеса Брамса та сучасного українського композитора Олександра Шимка.

Першу симфонію Йоганнеса Брамса називають «Десятою симфонією Бетховена». На один рік менше, ніж Бетховен, прожив класик романтизму, який вчився у брата Йозефа Гайдна, Карл Марія фон Вебер. Звучатиме його Концерт для фагота з оркестром, де солістом виступить фаготист Тарас Осадчий.

Цього вечора, окрім творів класиків ХІХ століття, звучатиме увертюра із назвою «Піднесення» Олександра Шимка, що відкриє програму концерту. Вона створена для участі у Першому Всеукраїнському конкурсі композиторів на написання «Української концертної увертюри». Завданням було написати твір урочистого характеру. Твір Олександра отримав третю премію.

Програма концерту:

О. Шимко. Увертюра «Піднесення»

К. М. Вебер. Концерт для фагота з оркестром, тв. 75,

Й. Брамс. Симфонія № 1 до мінор, тв. 68

Подаруйте собі вечір вишуканої класики!

Під час концерту відбудеться онлайн трансляція наживо. Приєднуйтесь до онлайн трансляції концерту із Колонного залу імені Миколи Лисенка наживо 27 жовтня. Початок о 19:00.

Про доступ до онлайн трансляцій концертів.

Щоб слухати вишукану класику та улюблених виконавців наживо під час онлайн трансляцій концертів у Колонному залі імені Миколи Лисенка потрібно:

1. Оплатити доступ до онлайн трансляції.

2. Отримати електронний лист із персональним лінком на платформу перегляду.

3. Якщо ви не отримали лист із персональним лінком, перевірте папку «Спам». У разі неотримання листа, напишіть повідомлення на адресу технічної підтримки: help@mticket.com.ua.

4. Мати мережу Інтернет, щоб дивитися концерт наживо.

5. Якщо відбулася зупинка сигналу із платформи, оновіть, будь ласка, лінк у браузері Інтернет доступу. Також не забувайте натискати ліворуч трикутник Play для відтворення трансляції.

6. Якщо все ж таки виникли технічні проблеми, напишіть повідомлення на електронну пошту підтримки трансляції – helpstream.nfu@gmail.com, вказавши електронну адресу, на яку Ви отримали квиток доступу до онлайн трансляції концерту.

Вартість квитків: 50 грн - 50 грн

Найближчі події