Хенце,Станкович,Штраус. Київський камерний оркестр
Хенце,Станкович,Штраус. Київський камерний оркестр

04-02-2019

Програма чергового концерту Київського камерного оркестру під орудою Наталії Пономарчук, як завжди, оригінальна і несподівана. Ставши художнім керівником цього колективу, Наталія охарактеризувала своє творче кредо у зв’язку із виконанням тих музичних творів, які у залі Національної філармонії або ніколи не виконувались, або виконуються рідко.

Цього разу у програмі концерту прозвучить Фантазія для струнних німецького композитора ХХ століття Ханса Вернера Хенце, одночастинна Симфонія №4 (Lirica) сучасного українського композитора Євгена Станковича та «Метаморфози» для струнних Ріхарда Штрауса, про що один французький критик сказав так: «Можливо, Ріхард Штраус прожив 85 років тільки для того, щоб написати цей великий твір».

Наталія Пономарчук – одна з найяскравіших диригенток в українській симфонічній музиці. Визнання отримала після того, як стала лауреатом першої премії Національного конкурсу диригентів імені Стефана Турчака 1998 року в Києві. Вже на останньому курсі київської консерваторії (клас викладача Алліна Власенка) працювала диригентом оркестру Національної радіокомпанії України. Є дипломантом II Міжнародного конкурсу диригентів ім. Прокоф’єва в Санкт-Петербурзі.
Як запрошений диригент виступала у рамках гастрольних турне в престижних концертних залах Іспанії, Португалії, Італії, Польщі, Росії та ін. Співпрацювала з Оркестром української музичної академії в Чонгкінг (Китай), Симфонічним оркестром м. Анкара (Туреччина), Симфонічним оркестром Мічоакан в Морелії (Мексика), Симфонічним оркестром Естадо до Еспіріто Санто (Бразилія).

Від 2003 року Наталія Пономарчук очолює Академічний симфонічний оркестр Дніпропетровської філармонії, а також (від 2009-го) є другим диригентом Національного симфонічного оркестру України. Від 2018 року виконує обов’язки художнього керівника Київського камерного оркестру Національної філармонії України.


Київський камерний оркестр

Диригент – НАТАЛІЯ ПОНОМАРЧУК

Програма:
Х.В. Хенце – Фантазія для струнних,
Є. Станкович – Симфонія № 4 «Lirica»,
Р. Штраус - Метаморфози


Квитки продаються у касі філармонії -(044) 278-16-97,
в театральних касах м.Києва
та онлайн:
Найближчі події