«Північні враження». Ансамбль «Київські солісти»
«Північні враження». Ансамбль «Київські солісти»
«NORDIC IMPRESSIONS» («Північні враження») – так називаються програма чергового концерту знаного камерного ансамблю «Київські солісти». Прозвучать твори композиторів, представників Північної Європи, як класиків, так і сучасних авторів – Едварда Гріга, Петера Паулсона, Хелени Тульве, Каї Сааріахо. За диригентським пультом – Еркі Пехк (Естонія). Солістка – Моніка Маттійсен (флейта).

Диригент Еркі Пехк із Національним камерним ансамблем «Київські солісти» співпрацює від 2016 року.

Закінчив Естонську академію музики в Таллінні по класу фортепіано, хорового диригування та диригування оркестром. Продовжив навчання в Латвийській музичній академії та в Гільдхолдському музичному коледжі Лондона (Guildhall School of Music and Drama). Брав участь в мастер-класах Хіроюкі Івакі (Kirill Kondrashin Masterclass, 1990) і Джона Еліота Гардинера (Mozart Interpretation Courses, 1991). Упродовж 17 років (1994 – 2011) працював диригентом Національної опери в Таллінні, здійснив понад 700 вистав.

В 2005 році Еркі Пехк призначений художнім керівником міжнародного фестивалю оперної музики «PromFest» в Пярну (Естонія). В якості запрошеного гостя в сезоні 2010-2011 виступив з оперою Пуччіні «Богема» в Національному академічному театрі опери і балету Республіки Білорусь. У листопаді 2010 року дебютував в Concertgebouw (Амстердам) з оперною студією Нідерландів. З компанією International Opera Productions виступав в містах Бельгії, Люксембургу і Нідерландів, де диригував оперетами Штрауса «Летюча миша» та Легара «Весела вдова».

В 2000-му заснував власний оркестр в Таллінні – «Оркестр XXI століття». Цей колектив виконує в основному сучасну музику естонських і закордонних композиторів.

«NORDIC IMPRESSIONS» («Північні враження»)

Національний камерний ансамбль «Київські солісти»

Диригент – ЕРКІ ПЕХК (Естонія)

Солістка – МОНІКА МАТТІЙСЕН (флейта) Естонія

Програма:
Е. Гріг (Норвегія) – Сюїта у старовинному стилі «Із часів Хольберга»
П. Паулсон (Ісландія) – Концерт для флейти і камерного оркестру (СВІТОВА ПРЕМ’ЄРА)
Х. Тульве (Естонія) – Концерт «Hõbevalge» («Срібне світло) для флейти і камерного оркестру
К. Сааріахо (Фінляндія) – Концерт «Aile du Songe» («Крило мрії») для флейти і камерного оркестру


Квитки продаються у касі філармонії -(044) 278-16-97,
в театральних касах м.Києва
та онлайн:
Найближчі події