ПРЕСКОНФЕРЕНЦІЯ до відкриття 156-го концертного сезону
ПРЕСКОНФЕРЕНЦІЯ до відкриття 156-го концертного сезону
ПРЕСКОНФЕРЕНЦІЯ до відкриття 156-го концертного сезону у Національній філармонії України

11 вересня об 11:00 у залі № 1 Українського національного інформаційного агентства «Укрінформ» (вул. Б. Хмельницького, 8/16) відбулась пресконференція, присвячена відкриттю 156-го концертного сезону у Національній філармонії України.

Спікери: Дмитро Остапенко – генеральний директор Національної філармонії України, Володимир Лукашев – художній керівник Національної філармонії України, Олена Зеніна – помічник художнього керівника Національної філармонії України.

Під час пресконференції було презентовано основні події 156-го концертного сезону у Національній філармонії України, який розпочався 13 вересня. Новий – 156-й – концертний сезон складається із абонементів, фестивалів та виконавських конкурсів, а також – із різних за форматом мистецьких проектів за участю українських та іноземних артистів. Гості розповіли про особливості нового концертного сезону, а також чому не можна їх пропустити! Детальніше про концерти 156-го сезону можна читати в буклеті за посиланням – http://bit.ly/UploadBooklet_2019-20

Запис пресконфренції можна подивитись тут:
           
                                        youtube small.jpg
Найближчі події