Онлайн концерт: Моцартіана
Онлайн концерт: Моцартіана

16-01-2021 19:00

16 січня легендарний Київський камерний оркестр під орудою її головного диригента Наталії Пономарчук представить вишукану програму із творів Вольфганга Амадея Моцарта. Окрім серенади, звучатимуть його чотири дивертисменти.

Відомо, що від 1769-го Моцарт був придворним капельмейстером у Зальцбурзі. Офіційна служба Моцарта значно обмежувала його. Так, він мав писати лише духовну та розважальну музику, зокрема, дивертисменти та серенади. На початку 1772-го, невдовзі після повернення із чергової італійської подорожі, Моцарт створив три дивертисменти для струнних інструментів, які ще відомі як Зальцбурзькі симфонії. Вони й звучатимуть у виконанні Київського камерного оркестру цього вечора.

Насолоджуйтесь музикою Вольфганга Амадея Моцарта! Приєднуйтесь до онлайн трансляції цього концерту із Колонного залу імені Миколи Лисенка наживо 16 січня 2021. Початок о 19:00.

«МОЦАРТІАНА». Вольфганг Амадей Моцарт (1756-1791)

Програма:

Дивертисмент фа мажор для двох валторн і струнних, К. 247

Дивертисмент ре мажор, К. 136 («Зальцбурзька симфонія № 1»)

Дивертисмент сі-бемоль мажор, К. 137 («Зальцбурзька симфонія № 2»)

Дивертисмент фа мажор, К. 138 («Зальцбурзька симфонія № 3»)

Серенада № 6 ре мажор («Serenata Notturna»), К. 239

Про доступ до онлайн трансляцій концертів.

Щоб слухати вишукану класику та улюблених виконавців наживо під час онлайн трансляцій концертів у Колонному залі імені Миколи Лисенка потрібно:

1. Оплатити доступ до онлайн трансляції.

2. Отримати електронний лист із персональним лінком на платформу перегляду.

3. Мати мережу Інтернет, щоб дивитися концерт наживо.

4. Якщо відбулася зупинка сигналу із платформи, оновіть, будь ласка, лінк у браузері Інтернет доступу. Також не забувайте натискати зліва трикутник Play для відтворення трансляції.

5. Якщо все ж таки виникли технічні проблеми, напишіть, будь ласка, у службу підтримки – чат Контрамарки, який можна знайти на екрані поруч із плеєром відтворення.

Вартість квитків: 50 грн - 50 грн

Найближчі події