Онлайн концерт: Від Баха до П’яццолли
Онлайн концерт: Від Баха до П’яццолли

21-01-2021 19:00

21 січня

Національний камерний ансамбль «Київські солісти» під орудою Ігоря Пучкова представлять концертну програму із назвою «Від Баха до П’яццолли». Звучатиме вишукана класика від старовини й до сучасності, а солістами будуть віолончелісти Ігор Чекайло та Ігор Пацовський.

Відомо, що вершиною творчості Паганіні та віртуозної майстерності скрипалів є його знамениті «24 каприси для скрипки соло». Також у репертуарі багатьох виконавців залишилися і варіації Паганіні, наприклад, на теми опер Россіні. Цього вечора, зокрема, можна буде почути його “Варіації на одній струні на тему із опери «Мойсей в Єгипті»” Джоаккіно Россіні. Віолончеліст Ігор Пацовський, який виконуватиме партію соло в цьому творі, зазначив:

«Оригінальна версія – для скрипки і в тональності до мінор, у віолончельній – ре мінор. Але складність твору така ж сама, враховуючи ще й те, що на віолончелі Паганіні не грав… Відомо, що Паганіні міг виконувати твори, навіть, якщо на скрипці не вистачало однієї або кількох струн. Наприклад, коли на його концерті лопалася струна, він продовжував грати без зупинки. Тому, ці варіації є яскравим прикладом такої непростої ситуації».

Насолоджуйтесь вишуканою класикою у концертах Національної філармонії України! Приєднуйтесь до онлайн трансляції концерту із Колонного залу імені Миколи Лисенка наживо 21 січня 2021. Початок о 19:00.

Програма:

Й. С. Бах. Бранденбурзький концерт № 3 cоль мажор, BWV1048

В. А. Моцарт. Дивертисмент № 3 для струнних фа мажор, KV138

Н. Паганіні. Варіації на одній струні на тему із опери «Мойсей в Єгипті» Дж. Россіні для віолончелі та камерного оркестру

Дж. Россіні. Соната № 3 для струнних до мажор

А. П’яццолла. Grand Tango

П. Чайковський. «Спогад про Флоренцію» ре мінор, тв.70

Дві колядки у джазовій оброці К. Віленського

Про доступ до онлайн трансляцій концертів.

Щоб слухати вишукану класику та улюблених виконавців наживо під час онлайн трансляцій концертів у Колонному залі імені Миколи Лисенка потрібно:

1.Оплатити доступ до онлайн трансляції.

2.Отримати електронний лист із персональним лінком на платформу перегляду.

3.Мати мережу Інтернет, щоб дивитися концерт наживо.

4.Якщо відбулася зупинка сигналу із платформи, оновіть, будь ласка, лінк у браузері Інтернет доступу. Також не забувайте натискати зліва трикутник Play для відтворення трансляції.

5.Якщо все ж таки виникли технічні проблеми, напишіть, будь ласка, у службу підтримки – чат Контрамарки, який можна знайти на екрані поруч із плеєром відтворення.

Тривалість концерту – 1 год. 50 хв. (з антрактом 10 хв.)

Вартість квитків: 50 грн - 50 грн

Найближчі події