Онлайн концерт: Німецька органна музика / Ірина Харечко
Онлайн концерт: Німецька органна музика / Ірина Харечко

16-05-2022 17:00

Онлайн концерт: Німецька органна музика / Ірина Харечко

16 травня Національна філармонія України транслюватиме концерт онлайн наживо із Колонного залу імені Миколи Лисенка.

Із сольним концертом виступить заслужена артистка України, солістка Національного будинку органної та камерної музики України Ірина Харечко (орган).

Нагадаємо, що Ірина Харечко – випускниця Національної музичної академії України імені Петра Чайковського по класу фортепіано (професор А. Снєгірьов) та по класу органа (професор Г. Булибенко). 1996-го захистила європейський диплом соліста-органіста під керівництвом професора Дороті де Рой (Нідерланди) і згодом, 1999-го, закінчила аспірантуру Музичної академії за фахом органного виконавства. Артистка брала участь у майстеркласах професорів Ф. Клінди (Словаччина), Й. Труммера (Австрія), Б. Біллетера (Швейцарія), ректора Вищої музичної школи імені Ф. Мендельсона Х. Круммахера (Німеччина) та у міжнародних фестивалях старовинної музики у Брюгге (Бельгія), Києві та Сумах, навчалася у міжнародній школі «Мистецтво та освіта ХХІ століття». У конкурсі камерних ансамблів, що відбувся у рамках цієї школи, вона отримала звання дипломанта. Артистка гастролює в містах Україні та за її межами (Бельгія, Нідерланди, Німеччина, Польща).

Програма:

Д. Букстехуде – Токата фа мажор

(1637-1707)

Г. Бьом (1661-1733)

– Хоральна прелюдія

“Vater unser im Himmelreich”

(«Отче наш»)

– Прелюдія для органа до мажор, IGB 20

Й. С. Бах (1685-1750)

– Хоральна прелюдія

“Schmücke dich, o liebe Seele”

(«Прикрась себе, душе моя, радістю»),

BWV 654

– Токата і фуга для органа

ре мінор, BWV 565

Н. Красоткіна – Музика

Читає Олександр Рудько

Й. Г. фон Райнбергер (1839-1901)

– Пастораль із Органної сонати № 20

фа мажор, тв. 196

М. Регер (1873-1916)

– Капричіо та басо-остинато, тв. 129

– Варіації і фуга на тему Національного гімну

Великої Британії “God Save the Queen”

(«Боже, бережи королеву»)

Художнє слово – Олександр Рудько

Насолоджуйтесь вишуканою музикою у неперевершеному виконанні та приєднуйтесь до онлайн трансляції концерту із Колонного залу імені Миколи Лисенка наживо 16 травня. Початок о 17:00.

Про доступ до онлайн трансляцій концертів.

Щоб слухати вишукану класику та улюблених виконавців наживо під час онлайн трансляцій концертів у Колонному залі імені Миколи Лисенка потрібно:

1. Оплатити доступ до онлайн трансляції.

2. Отримати електронний лист із персональним лінком на платформу перегляду.

3. Якщо ви не отримали лист із персональним лінком, перевірте папку «Спам». У разі неотримання листа, напишіть повідомлення на адресу технічної підтримки: help@mticket.com.ua.

4. Мати мережу Інтернет, щоб дивитися концерт наживо.

5. Якщо відбулася зупинка сигналу із платформи, оновіть, будь ласка, лінк у браузері Інтернет доступу. Також не забувайте натискати ліворуч трикутник Play для відтворення трансляції.

6. Якщо все ж таки виникли технічні проблеми, напишіть повідомлення на електронну пошту підтримки трансляції – helpstream.nfu@gmail.com, вказавши електронну адресу, на яку Ви отримали квиток доступу до онлайн трансляції концерту.

Вартість квитків: 100 грн - 100 грн

Найближчі події