Онлайн концерт: «Березовський, Бетховен, Лисенко». Національний симфонічний оркестр України
Онлайн концерт: «Березовський, Бетховен, Лисенко». Національний симфонічний оркестр України

16-06-2022 17:00

Онлайн концерт: «Березовський, Бетховен, Лисенко». Національний симфонічний оркестр України

16 червня Національна філармонія України транслюватиме концерт «Березовський, Бетховен, Лисенко» Національного симфонічного оркестру України онлайн наживо із Колонного залу імені Миколи Лисенка.

Диригент – Володимир Сіренко

Соліст – Дмитро Ткаченко

Програма цього концерту особлива. Лише один твір – Восьма симфонія Бетховена – прозвучить у тому вигляді, як його написав композитор. Інші п’ять – це професійні версії відомих творів для симфонічного оркестру. Так, наприклад, знаменитий духовний концерт ХVІІІ століття «Не отвержи мене» Максима Березовського в оригіналі написано для хору. Елегію «Сум» Миколи Лисенка створено для віолончелі й фортепіано, його ж «Концертний вальс» – для фортепіано соло. Популярна серед самих композиторів практика оркестровки «чужих» творів – це по суті практика перекладу, мистецтво співтворення і співпереживання. Більшість перекладених для оркестру творів на концерті прозвучать в оркестровці композитора Всеволода Сіренка, сина диригента Володимира Сіренка. «Думку-Шумку» Лисенка для симфонічного оркестру переклав композитор Левко Колодуб.

Програма:

М. Березовський – «Отче наш», оркестровка Вс. Сіренка

– Хоровий концерт № 18 «Не отвержи мене…», оркестровка Ю. Іщенка

Л. ван Бетховен – Симфонія № 8 фа мажор, тв. 93

М. Лисенко – Елегія «Сум» мі мінор, оркестровка Вс. Сіренка

– Концертний вальс ре мінор, оркестровка Вс. Сіренка

– Друга українська рапсодія «Думка-шумка» для скрипки і фортепіано,

оркестровка Л. Колодуба

Насолоджуйтесь вишуканою музикою у неперевершеному виконанні та приєднуйтесь до онлайн трансляції концерту із Колонного залу імені Миколи Лисенка наживо 16 червня. Початок о 17:00.

Про доступ до онлайн трансляцій концертів.

Щоб слухати вишукану класику та улюблених виконавців наживо під час онлайн трансляцій концертів у Колонному залі імені Миколи Лисенка потрібно:

1. Оплатити доступ до онлайн трансляції та отримати електронний лист із персональним лінком на платформу перегляду.

2. Якщо ви не отримали лист із персональним лінком, перевірте папку «Спам». У разі неотримання листа, напишіть повідомлення на адресу технічної підтримки: help@mticket.com.ua.

3. Якщо відбулася зупинка сигналу із платформи, оновіть, будь ласка, лінк у браузері Інтернет доступу. Також не забувайте натискати ліворуч трикутник Play для відтворення трансляції.

4. Якщо трансляція взагалі не відтворюється на платформі, напишіть одразу повідомлення на електронну пошту підтримки трансляції філармонії – helpstream.nfu@gmail.com, вказавши електронну адресу, на яку Ви отримали квиток доступу до онлайн трансляції концерту.

Вартість квитків: 100 грн - 100 грн

Найближчі події