Онлайн концерт: БЕРЕЗОВСЬКИЙ, МЕНДЕЛЬСОН, АЙВЗ, СТАНКОВИЧ. Нац.симф. оркестр України
Онлайн концерт: БЕРЕЗОВСЬКИЙ, МЕНДЕЛЬСОН, АЙВЗ, СТАНКОВИЧ. Нац.симф. оркестр України

11-06-2022 17:00

Онлайн концерт: «Березовський, Мендельсон, Айвз, Станкович. Національний симфонічний оркестр»

11 червня Національна філармонія України транслюватиме концерт «

Березовський, Мендельсон, Айвз, Станкович

» Національного симфонічного оркестру онлайн наживо із Колонного залу імені Миколи Лисенка.

Олег Криса – знаний скрипаль, учень легендарного Давида Ойстраха. Виступав у найпрестижніших концертних залах світу, співпрацюючи із провідними оркестрами й диригентами. Брав участь у найбільших фестивалях Європи, Північної Америки, Далекого Сходу, Австралії та Нової Зеландії. Він був першим виконавцем багатьох видатних творів як зарубіжних, так і сучасних українських композиторів. Чимало із цих композицій було написано спеціально для нього. Зокрема, Концерт №5 для скрипки з оркестром Євгена Станковича

«Питання без відповіді»

, що прозвучить у теперішній програмі, присвячено Олегові Крисі.

Син Тарас народився у Києві. Його мати, дружина Олега Криси, знана піаністка Тетяна Чекіна, трагічно загинула в автокатастрофі 2013 року. Дідусь Павло Чекін був оперним співаком (тенор). На сьогоднішній день Тарас Криса, американський диригент українського походження, має бездоганну репутацію досвідченого й справедливого музичного керівника із власним новаторським підходом до музики та музичної інтерпретації.

Програма:

М.Березовський – Перша українська симфонія до мажор (редакція Вс.Сіренка)

Ф.Мендельсон-Бартольді – Концерт для скрипки з оркестром мі мінор, тв.64 IFM 196

Ч.Айвз – The Unanswered Question (Питання без відповіді) для симфонічного оркестру

Соло в оркестрі – МИХАЙЛО ГОЛОВІН (труба)

Є.Станкович – Концерт № 5 для скрипки з оркестром «Питання без відповіді» (присвята Олегу Крисі)

Насолоджуйтесь вишуканою музикою у неперевершеному виконанні та приєднуйтесь до онлайн трансляції концерту із Колонного залу імені Миколи Лисенка наживо 11 червня. Початок о 17:00.

Про доступ до онлайн трансляцій концертів.

Щоб слухати вишукану класику та улюблених виконавців наживо під час онлайн трансляцій концертів у Колонному залі імені Миколи Лисенка потрібно:

1. Оплатити доступ до онлайн трансляції та отримати електронний лист із персональним лінком на платформу перегляду.

2. Якщо ви не отримали лист із персональним лінком, перевірте папку «Спам». У разі неотримання листа, напишіть повідомлення на адресу технічної підтримки: help@mticket.com.ua.

3. Якщо відбулася зупинка сигналу із платформи, оновіть, будь ласка, лінк у браузері Інтернет доступу. Також не забувайте натискати ліворуч трикутник Play для відтворення трансляції.

4. Якщо трансляція взагалі не відтворюється на платформі, напишіть одразу повідомлення на електронну пошту підтримки трансляції філармонії – helpstream.nfu@gmail.com, вказавши електронну адресу, на яку Ви отримали квиток доступу до онлайн трансляції концерту.

Вартість квитків: 100 грн - 100 грн

Найближчі події