Онлайн концерт: Мендельсон, Пухоль. Симфонічний оркестр НФУ. Андрій Остапенко (гітара)
Онлайн концерт: Мендельсон, Пухоль. Симфонічний оркестр НФУ. Андрій Остапенко (гітара)

04-08-2022 17:00

Онлайн концерт: Мендельсон, Пухоль. Симфонічний оркестр НФУ. Андрій Остапенко (гітара) 

 

4 серпня Національна філармонія України транслюватиме концерт «Мендельсон, Пухоль. Симфонічний оркестр НФУ. Андрій Остапенко (гітара)» онлайн наживо із Колонного залу імені Миколи Лисенка. 

 

Максіміо Дієго Пухоль – практично незнане ім’я для української академічної сцени. Втім, композиції нині 64-річного аргентинського гітариста й композитора виконуються по всьому світу, їх вивчають на різноманітних майстер-класах та наукових семінарах, присвячених гітарі.  

 

Зворушливу історію про Пухоля – його перші кроки до гітарного олімпу – можна прочитати на сайті композитора. Усе почалося з того, що Максіміо, знайшов гітару у шафі будинку своїх батьків, що у передмісті Буенос-Айреса. Це була пам’ятка про юнацьке захоплення батька, співака танго, що поєднував заняття музикою із роботою у стоматологічній клініці. Так восьмирічний хлопчик почав брати уроки гри на гітарі у професійного гітариста Гаспара Наварро, батькового друга. У дев’ять років дав свій перший концерт. Тоді ж написав свою першу композицію для гітари, яку присвятив мамі на її день народження…   

 

Музика Максіміо Дієго Пухоля пронизана ритмами й мелодіями танго. Що не дивно: він зростав в атмосфері, де звуки цього танцю, здається, невіддільні від повітря.      

   

Програма: 

М. Д. Пухоль – Сюїта «Буенос-Айрес» для гітари і камерного оркестру 

Ф. Мендельсон-Бартольді – Симфонія №4 ( “Італійська”) ля мажор 

 

Насолоджуйтесь вишуканою музикою у неперевершеному виконанні та приєднуйтесь до онлайн трансляції концерту із Колонного залу імені Миколи Лисенка наживо 4 серпня. Початок о 17:00.  

 

Про доступ до онлайн трансляцій концертів. 

 

Щоб слухати вишукану класику та улюблених виконавців наживо під час онлайн трансляцій концертів у Колонному залі імені Миколи Лисенка потрібно: 

 

1. Оплатити доступ до онлайн трансляції та отримати електронний лист із персональним лінком на платформу перегляду. 

 

2. Якщо ви не отримали лист із персональним лінком, перевірте папку «Спам». У разі неотримання листа, напишіть повідомлення на адресу технічної підтримки: help@mticket.com.ua. 

 

3. Якщо відбулася зупинка сигналу із платформи, оновіть, будь ласка, лінк у браузері Інтернет доступу. Також не забувайте натискати ліворуч трикутник Play для відтворення трансляції. 

 

4. Якщо трансляція взагалі не відтворюється на платформі, напишіть одразу повідомлення на електронну пошту підтримки трансляції філармонії – helpstream.nfu@gmail.com, вказавши електронну адресу, на яку Ви отримали квиток доступу до онлайн трансляції концерту.

Вартість квитків: 100 грн - 100 грн

Найближчі події