.“LADY OPERA”. Ольга Чубарева (сопрано)
.“LADY OPERA”. Ольга Чубарева (сопрано)

05-10-2023 19:00

05.10.2023

“LADY OPERA”  

До 10-ї річниці проєкту

ОЛЬГА ЧУБАРЕВА (сопрано)

Заслужений академічний ансамбль пісні і танцю Збройних сил України 

Художній керівник і головний диригент – ДМИТРО АНТОНЮК 

Міжнародний авторський мистецький проєкт «LADY OPERA» був започаткований Ольгою Чубаревою у 2013 році, в межах якого відбувались концерти на престижних сценах, зокрема на головній сцені країни –  Палаці мистецтв  «Україна». Були представлені унікальні шоу-програми за участю зірок світової оперної сцени з Італії та Іспанії, солістів театрів Arena di Verona, La Scala :  «Lady Opera та зірки світової сцени» (2013), «Europe» (2015), «Сни Роксолани» (2016), «Vivere» (2018). 

Міжнародний проєкт «LADY OPERA» - це світова культура, частиною якої є Україна. Метою проєкту «LADY OPERA» є підтримка українських талантів, виховання смаку й відродження традицій та популяризація академічного оперного співу і класичної музики. Концертні програми «LADY OPERA» постійно транслювались на ТВ каналах.

Ольга Чубарева підкорила чимало світових сцен, проте не припиняє експериментувати з музичним жанром «classical crossover». Унікальне поєднання сучасної та класичної музики, академічного вокалу, великого симфонічного оркестру, хору, декорацій і хореографії - все це феєрична LADY OPERA. 

Шоу «LADY OPERA» викликає захоплення і любов публіки, даруючи незабутні враження та емоції. Створюючи свої унікальні музичні проєкти, Ольга Чубарева здійснює вагомий внесок в популяризацію  сучасних форм оперної, класичної музики та академічного вокалу не тільки в Україні, але й за її межами для підняття іміджу України на міжнародній арені.

Вражаюче красиво здійснить музичний супровід Заслужений Академічний Ансамбль пісні і танцю Збройних Сил України під орудою талановитого композитора і диригента, заслуженого діяча мистецтв України Дмитра Антонюка. 

В очікуванні чогось незвичайного кияни та гості столиці побачать дійство - «вищий пілотаж» сучасного академічного співу, де буде і класика, і популярні композиції, і навіть такі твори, про які самі музиканти, задіяні в проєкті, кажуть: невже можливе таке поєднання?

«Святкування 10-ти річчя проєкту «LADY OPERA» - це вияв шани музикантам, артистам, які брали у ньому участь всі ці роки та подяка всім, причетним до проєкту, людям. Це данина тим, хто підтримав ідею створення та допомагав втілювати у життя. Це  привід згадати, як все відбувалось. Це й підтримка митців у нинішніх випробуваннях, які незважаючи на війну, продовжують творити прекрасне. Це повага й подяка глядачам, які залишились у кадрах зафільмованих концертів. Ми сумуємо за тими часами, коли відбувались ці грандіозні шоу, й тому я присвячую концерт  у Національній філармонії десятій річниці проєкту з метою збереження й заради майбутнього розквіту української культури після нашої Перемоги», - ділиться Ольга Чубарева.

Концерт веде  ОКСАНА АНТОНЮК

Програма:

К. Орф - «О, фортуно!» із сценічної кантати «Карміна Бурана» 

Дж. Пуччіні - Арія Калафа з опери «Турандот» 

Х. Родріго, вірші А. Сегури - En Aranjuez con tu Amor,

 аранжування для голосу з оркестром М. Юхновського

Н. Паганіні–Д. Гаррет - Io ti penso amore, аранжування М. Юхновського

Ж.–П. Капдев’єль, вірші В. Емерсона, Г. Мурти - Погаслі зірки,

 аранжування М. Юхновського

Ф. Бускальйоне, вірші Л. Кьоссо - Любов у Портофіно 

Музика і вірші О. Фарреса - Quizas, Quizas, Quizas

Т. Альбіноні – Adagio, аранжування О. Кабаченка

К. Веласкес - Besame mucho, аранжування О. Кабаченка

Е. Леві, вірші Г. Протеро – Ameno, аранжування Д. Коновалова

М. Коломб’є - Еммануель (вокаліз), аранжування А. Шустя

Ф. Сарторі, вірші Л. Кварантотто - Time to say goodbye,

 аранжування Д. Коновалова

Дж. Феріллі, вірші Д. Фурно - Un amore cosi grande,

 аранжування Д. Коновалова

Е. Куртіс, вірші Д. Фурно - Non ti scordar di me, аранжування О. Заубера

Українська народна пісня, 

вірші М. Старицького

 - Ніч яка місячна

Українська народна пісня, вірші Т. Шевченка - Реве та стогне Дніпр широкий

Вартість квитків: 350 грн - 350 грн

Найближчі події