Ганс Краса. Дитяча опера «Брундібар»
Ганс Краса. Дитяча опера «Брундібар»

31-10-2023 19:00

31.10.2023

Прем’єра в Україні!

Ганс КРАСА «Брундібар. Голоси дітей»

Дитяча антивоєнна опера

Дитячий хор Київського державного музичного ліцею ім. Миколи Лисенка

Оркестр Академії мистецтв Таврійського національного університету імені Володимира Вернадського

Диригент-постановник – Антоній КЕДРОВСЬКИЙ

Режисер – постановник Максим ДОБРОЛЮБОВ

Сценографія – н.а. України Олександр БІЛОЗУБ

Продюсер проєкту – Максим ДОБРОЛЮБОВ

Мистецький проєкт присвячений темі дітей війни в Україні. Дитяча опера «Брундібар» стала всесвітнім мистецьким символом боротьби з абсолютним злом – нацизмом. Основна тема опери – діти війни. Ця тема як ніколи співзвучна сьогоденню, коли українські діти потерпають від жорстокості та агресії північного сусіда, історія про дітей, в яких вкрадене їх дитинство.

Діти в опері, як символ чистоти, разом з друзями перемагають пожадливого та брехливого Брундібара та допомагають своїй матері одужати від хвороби.

Написана Гансом Краса за лібрето Адольфа Гоффмайстера у 1938 році, опера відома своєю прем'єрою у 1943 році за участю дітей концентраційного табору Терезієнштадт (Терезин) в окупованій Чехословаччині. Трагічна доля перших виконавців опери, які стали жертвами нацизму наштовхнула нас на ідею прийняти цю естафету боротьби за справедливість та загальнолюдські цінності і залучити до постановки українських дітей, які розкажуть історії свої однолітків, що постраждали від російської військової агресії.

Спільний проєкт Національної філармонії України, продюсерської агенції «НУ ШО» за підтримкі Чеського центру у м. Київ, державної платформи «Діти війни», ГО «DUSHA UA», БФ «Голоси дітей».

Вартість квитків: 0 грн - 0 грн

Найближчі події