Симфонічний оркестр НФУ Соліст – РАФАЕЛЬ СЕРРАЛЕТ (гітара) Іспанія
Симфонічний оркестр НФУ Соліст – РАФАЕЛЬ СЕРРАЛЕТ (гітара) Іспанія

24-05-2023 19:00

24.05.2023

За підтримки Посольства Королівства Іспанії в України

Академічний симфонічний оркестр Національної філармонії України

Диригент – ВІКТОР ОЛІЙНИК

Соліст – РАФАЕЛЬ СЕРРАЛЛЕТ (гітара) Іспанія

Якщо спробувати визначити творчу постать гітариста Рафаеля Серраллета одним словом, це буде слово «пристрасть»: пристрасть до музики, краси, класичної гітари, до його вміння передавати емоції під час концерту та контактувати з людьми. Будь-то камерний сольний концерт чи велика зала із тисячами присутніх, Серралет завжди торкається серця й душі своєї аудиторії. Його гра натхненна й глибока, а інтерпретації дуже особисті й емоційні, водночас, музикант напрочуд делікатно ставиться до творчого задуму композитора. 

Зігравши понад тисячу концертів у більш ніж вісімдесяти країнах упродовж своєї двадцятип’ятирічної кар’єри, Рафаель Серраллет, ймовірно, є найдосвідченішим міжнародно визнаним іспанським гітаристом. Він – перший класичний музикант, який побував із концертами на всіх семи континентах світу (включно з Антарктидою), завдяки чому досяг рекорду Гіннеса.  

Рафаель Серраллет – музикант, який прагне поділитися своєю пристрастю до музики з якомога більшою кількістю людей. Для нього це також спосіб соціальної інтеграції. Він є автором унікальних музично-педагогічних проєктів для дітей із неблагополучних родин із Марокко, Близького Сходу, країн Африки, Центральної та Південної Америки. Гітара Рафаеля Серраллета переносить нас у незвичайну, у чомусь містичну подорож, яка пов’язує нас з іншими країнами й континентами. 

У київському концерті разом із Академічним симфонічним оркестром Національної філармонії України під орудою диригента Віктора Олійника Рафаель Серраллет виконає найпопулярніші шедеври гітарної музики.

Програма:

Е.Шабріє    -    «Іспанія»,  рапсодія  для  оркестру

М.де Фалья  -  Сюїта № 1,  № 2  з  балету «Трикутний капелюх»

Ж.Бізе    -   Чотири  симфонічних антракти  з  опери «Кармен»

Х. Родріго  -  Концерт «Аранхуес» для гітари з оркестром

             І. Allegro con spiritu          ІІ.  Adagio          ІІІ. Allegro gentile

    

Програму  веде  Олександр  РУДЬКО

Вартість квитків: 0 грн - 0 грн

Найближчі події