Порядок повернення квитків, придбаних на концерти НФУ
Порядок повернення квитків, придбаних на концерти НФУ

ПОРЯДОК

ПОВЕРНЕННЯ КОНЦЕРТНИХ КВИТКІВ

1.   У разі ВІДМІНИ, ПЕРЕНЕСЕННЯ концерту (заходу), зміни заявленого основного виконавця:

-       електронні квитки,

придбані на сайтах philarmonia.com.ua  або  kontramarka.ua, приймає агент із продажу електронних квитків kontramarka.ua, повертаючи гроші на банківську платіжну картку, з якої були сплачені кошти за квиток. Для повернення електронного квитка напишіть листа на пошту help@mticket.com.ua, до листа додайте електронні квитки та електронну квитанцію про оплату.

-      квитки,

придбані у квитковій касі філармонії, приймає каса філармонії з поверненням коштів відповідно до здійсненої форми розрахунку за квиток під час його придбання  (готівка, безготівковий розрахунок або банківський термінал).

 

2.  У разі ПЕРЕНЕСЕННЯ концерту придбані квитки дійсні. Якщо відвідувача не влаштовує нова призначена дата концерту, квиток можна повернути до фактичного початку даного концерту (заходу), але не пізніше ніж за 4 години до його початку.

      У зв`язку зі зміною заявленого основного виконавця повернення квитків допускається також не пізніше ніж за 4 години до початку концерту (заходу).

 

3. Повернення коштів відвідувачу квитковою касою філармонії проводиться з пред`явленням документа, що посвідчує особу (паспорт, військовий квиток, студентський квиток, посвідчення водія,  службове посвідчення)  за особистою заявою та дозволом керівництва філармонії протягом 7 робочих днів.
 

4.  З будь-яких інших причин повернення квитків не здійснюється.

5. З усіма іншими питаннями звертайтесь, будь ласка, до квиткової каси філармонії.


     Режим роботи квиткової каси:

    – з 10.00 до 19.00,  без вихідних. Перерва - з 14:00 до 15:00

     Телефони каси: +38 044 270-59-04;  +38 044 278-16-97

Найближчі події