Правила відвідування концертів
Правила відвідування концертів

Шановні відвідувачі!

Ми раді вітати вас у Колонному залі імені М.В. Лисенка Національної філармонії України. Наш колектив робить все можливе для того, щоб ваше перебування у філармонії було приємним, комфортним та безпечним.

У залі філармонії панує особлива атмосфера. Ви відчуєте причетність до високого мистецтва музики, підніметеся на новий духовний рівень і отримаєте незабутні враження.

Будь ласка, зверніть увагу на Правила відвідування наших концертів. Дотримуючись їх, ви проявите повагу до інших відвідувачів, а також до артистів і працівників філармонії.

Купуючи квитки на концерти, відвідувачі погоджуються з даними Правилами і зобов'язуються їх дотримуватись.

1. Вхід глядачів до філармонії здійснюється не раніше ніж за 40 хвилин до початку концерту. Вхід до залу можливий після першого дзвінка. Після початку концерту увійти до залу можливо між творами під час аплодисментів або між частинами твору. У разі запізнення необхідно зайняти місце, запропоноване адміністратором (контролером квитків), а в антракті зайняти місце, вказане у квитку.

2. У разі втрати квитків чи суттєвому їх пошкодженні слухачі на концерт не допускаються, дублікати квитків не видаються, вартість квитків не відшкодовується. Адміністрація філармонії не несе відповідальності за підроблені квитки та претензії з цього приводу не розглядає.

3. Просимо вас зберігати квитки до закінчення заходу.

4. Під час концерту просимо вимкнути всі засоби зв'язку, або перевести їх у беззвучний режим.

5. З метою забезпечення охорони авторських та суміжних прав заборонено фото-, відео-, телезйомку та будь-які види аудіозапису концерту або його фрагментів без окремого дозволу адміністрації.

6. Просимо вас дотримуватись правил громадського порядку, етикету та правил протипожежної безпеки.

7. Знаходячись у філармонії, відвідувачі зобов'язані дбайливо ставитись до майна. Матеріальні збитки, що завдані філармонії, стягуються з винних осіб у встановленому законодавством України порядку.

8. У разі втрати особистих речей необхідно звернутися до чергового адміністратора.

9. Відвідувач відшкодовує вартість гардеробного жетона, якщо він його втратив.

10. Адміністрація філармонії залишає за собою право вносити зміни до складу виконавців без попереднього повідомлення. Зміни у складі виконавців не є підставою для повернення квитків, за винятком сольних концертів виконавців чи творчих вечорів.

11. У разі відміни концерту філармонія повертає кошти за придбані квитки.

12. При відвідуванні концертів з дітьми дошкільного віку у разі, якщо дитина не зможе сидіти тихо, дитина і особа, що її супроводжує мають вийти з концертної зали, щоб не заважати іншим глядачам.

13. Час перебування глядачів у приміщенні філармонії після закінчення концерту обмежується 30 хвилинами.

14. Категорично заборонено входити до приміщення філармонії зі зброєю, пахучими, вогненебезпечними, вибуховими, отруйними, радіоактивними речовинами, колючими та ріжучими предметами, піротехнічними засобами, у нетверезому стані, з тваринами, у спортивному чи пляжному одязі.

15. Не дозволяється заходити до залу у верхньому одязі (за винятком ситуацій, коли температура повітря у залі не відповідає нормам), з напоями та їжею, валізами та наплічниками.

16. Згідно з законом України «Про заборону куріння у громадських місцях» (від 16.12.2012 р.) курити у приміщенні філармонії суворо заборонено.

17. У випадку порушення глядачем правил відвідування концертів Національної філармонії України, працівники філармонії мають право вимагати у глядача негайно припинити вказане порушення та залишити приміщення. У випадку відмови глядача припинити порушення правил відвідування концертів або залишити приміщення, працівники мають право самостійно із залученням представників служби охорони та/або поліції вивести правопорушників з приміщення.

18. Відвідувачам з обмеженими можливостями при плануванні візиту для створення особливих зручностей під час перебування у філармонії просимо заздалегідь звернутись до адміністрації Колонного залу імені М.В. Лисенка за телефоном (044) 278-62-91 або за електронною адресою: column-hall@ukr.net для забезпечення відповідних умов перебування у будівлі філармонії.

19. Зі своїми пропозиціями ви можете звернутися за телефоном (044) 278 62 91 або за електронною адресою: column-hall@ukr.net.

Зверніть увагу на заходи безпеки під час відвідування концертів філармонії на час воєнного стану

1. У випадку повітряної тривоги переконливо просимо, зберігаючи спокій, спуститися до найпростішого укриття, яке знаходиться на (-1) рівні будівлі філармонії. У цьому Вам допоможуть контролери квитків та чергові адміністратори.

2. У разі тривалості тривоги не більше години, концерт продовжиться після її відміни.

3. У разі вимкнення світла під час концерту протягом декількох хвилин відбудеться переключення на генератор.

З метою забезпечення належних умов перебування в укритті під час повітряної тривоги, кількість квитків для продажу обмежена, глядачі можуть придбати місця лише у партері.


Пільгове відвідування концертів філармонії

Відповідно до Наказу Міністерства культури та інформаційної політики України № 2302 від 13.11.2020 «Про реалізацію права на відвідування підприємств, установ та організацій, які належать до сфери управління Міністерства культури та інформаційної політики України, на пільгових умовах» адміністрація Національної філармонії України визначила останню середу місяця днем безкоштовного відвідування концертів за наявності вільних місць (нереалізованих квитків).

Право на безкоштовне відвідування вистав за наявності вільних місць (нереалізованих квитків), за умови пред’явлення документів, що засвідчують належність до вказаних категорій громадян, мають:
– Особи з інвалідністю
– Діти дошкільного віку
– Учні середніх спеціальних навчальних закладів
– Студенти вищих навчальних закладів
– Військовослужбовці строкової служби
– Пенсіонери
– Учасники бойових дій

Будемо дуже раді бачити вас на наших концертах! Нехай музика наповнює ваші серця радістю, натхненням, надією та впевненістю у нашій перемозі.

З повагою

Адміністрація


Найближчі події